zpět
VŠECHNY REFERENCE

Dibaq, Norimberk, Německo

Ve spolupráci s obchodním partnerem HAIFA DESIGN jsme kompletně vyráběli výstavní stánek pro českou značku Dibaq - světového výrobce krmiv pro zvířata.

Vizualizaci zakázky jsme dostali na konci dubna s tím, že největší světový veletrh s krmivy INTERZOO 2016 startuje na konci května. Po stručném prohlédnutí jsme se zástupcem HAIFA DESIGN podrobně konzultovali jednotlivé prvky a technickou dokumentaci.

Po schválení jsme se pustili do výroby. Každou část jsme detailně rozkreslili a sestavili podrobnou technickou dokumentaci. Naším cílem bylo, aby výstavní stánek podporoval prezentaci produktů pro významné chovatele z celého světa. Navíc klient kladl velký důraz na detaily zpracování, proto jsme vycházeli vstříc požadavkům na finální využití každé součásti.

Stánek netvořil jen klasický infopult a zázemí. Celý prostor byl navržen jako park s lavičkami, stolečky pro posezení nebo informačními tabulemi, jaké potkáte např. na cyklistických stezkách. Dominantním prvkem byl čtyři metry vysoký komín z MDF, na který se umístili grafiky stromů a velké osvětlené logo Dibaq. Vedle komína, před zázemím, jsme vyrobili dřevěné pódium s vchodem přes obloukovitý můstek z masivního dřeva. Podobné můstky jsou v parcích např. u přechodů přes vodu. Na tomto pódiu tak měli návštěvníci možnost se pohodlně posadit a případně prodiskutovat možnosti spolupráce.

Zázemí bylo navrženo jako barbecue restaurace. Stěny zázemí z laminovaných desek zpestřilo vyříznuté zelené okno s nápisem "DELICOUS BARBECUE RESTAURANT". Zde byly vytvořeny poličky pro materiály a vzorky produktů, které pak mohl klient předávat zákazníkům. Pro doplnění konstrukce byla na horním rohu zázemí umístěna laminovaná kostka s logem jednoho z dodavatelů.

Podél celého stánku jsme pak vyrobili speciální stojánky z bílého lamina na větší balení krmiva a dvě dřevěné lakované informační tabule se stříškou.