zpět
VŠECHNY REFERENCE

Aqualand Moravia, Pasohlávky, ČR

V dunbnu 2016 jsme díky obchodnímu partnerovi HRASPO spol. s r.o. dostali poptávku na výrobu a montáž baru. Na první pohled jednoduché zadání. Bar je však venkovní, přímo v bazénu v nově zrekonstruované části aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách u Brna.

Aqualand Moravia je s kapacitou 8.000 návštěvníků a vodní plochou přes 3.000 m2 jedním z největších aquaparků v České republice. Klient každý rok investuje do dalšího rozvoje areálu a letos se rozhodl rozšířit venkovní prostory. Pro větší pohodlí návštěvníků byl schválen nápad na vytvoření nového venkovního baru přímo v největším bazénu.

Technické požadavky na výrobu baru byly velmi striktní. Voda je speciálně chemicky ošetřená, proto nebylo možné použít klasické dřevěné či laminované desky. Zvolili jsme tedy kompaktní desku o tloušťce 10 mm v černé barvě s černým středem. Celý bar je půlkruhový o celkové délce deset metrů. Složili jsme jej z několika částí, které jsme navzájem spojili speciálním silikonem odolným proti vysokým teplotám.

Barovou desku jsme na místě na míru připevňovali ke speciální nerezové konstrukci. Jednotlivé otvory pro vodovodní baterie, dřezy, pípy nebo elektřinu pro pokladny jsme vyřezávali při montáži. Vše muselo sedět na milimetry přesně.

Výsledek? Na oficiálním zahájení léta 4.7.2016 vypadal personál i zákazníci spokojeně.