zpět
zobrazit více novinek

CM OPTIK, Blansko

CM OPTIK, Blansko

1.12.2017 byla dokončena nová pobočka CM OPTIK v Blansku. Studie interiéru byla navržena v základní kombinaci barev - černá, bílá a přírodní dřevo.

Velké plochy byly z bílé laminované dřevotřísky v odstínu Brilliant White s povrchovou strukturou supermat, která je matná a snadná na údržbu. Bílý tubus je pak vyroben z HPL ve stejném odstínu a stejné povrchové struktuře. Černé podstavce jsou z lakované MDF. Vše doplňuje březová překližka jemně natónovaná lakem tak, aby si udržela svoji přirozenou barvu.

Základním prvkem jsou stěny obložené LTD, ke kterým jsou přichyceny držáky na brýle. Pod stěnami jsou pak vždy umístěny skříňky na kovových nožičkách s otevíráním systémem push-up. Tyto skříňky jsou pak také umístěny ve třech trojicích na zdech. Uprostřed celé prodejny je dominantní tubus z HPL, vyrobený a přizpůsobený na míru. Uvnitř budou vložena plexiskla podsvícená LED, na která se ještě dodatečně nalepí grafika.

V části, kde se přímo komunikuje se zákazníkem jsou jednoduchý kancelářský stůl a sestava stolu a prvku ukotveného do stropu do tvaru písmene "L" s velkými kulatými výsečemi.

Celý interiér je zakončen vybavením nábytku do dílny, zázemí a ordinace, kde jsou opět dodrženy barevné dekory bříza a bílá barva.