Naše služby

Výstavní expozice

Zadání projektu

Nemáte zatím přesný návrh, ale jen představu? Doporučíme vám architekta, zpracujeme vizualizace a společně najdeme to nejlepší řešení.

Máte už hotovou vizualizaci pro svoji expozici? Zkonzultujeme projektovou dokumentaci s vaším architektem, odsouhlasíme konstrukční řešení a případně navrhneme úpravy. Poté specifikujeme materiály, způsob zpracování, termín dokončení a sestavíme cenovou nabídku na komplexní realizaci projektu - od dřevěných konstrukcí, přes osvětlení a reklamní grafiku až po montáž.

Výroba

Na základě objednávky a technické dokumentace začneme s výrobou. Jednotlivé prvky budou specifikovány na základě vámi dodané projektové dokumentace a námi vypracovaných technických výkresů.

Celý výrobní proces realizujeme v našich vlastních výrobních prostorech. Díky tomu dokážeme pružně reagovat na zákaznické změny, sledovat jednotlivé kroky výroby, kontrolovat jejich kvalitu a garantovat termín dokončení projektu.

Doprava

Po dokončení výroby vytvoříme fotodokumentaci a zašleme vám ji ke schválení. Následně vše pečlivě zabalíme a připravíme k přepravě. Vše dopravíme v požadovaný termín přímo na místo, kde má být expozice realizována.

Máte vlastní dopravu? Informujte nás o požadovaném termínu nakládky, detaily dořešíme s přepravcem. Náš areál je uzpůsoben pro kamionovou dopravu a její nakládku.

Montáž

Náš montážní tým přijede na místo realizace výstavní expozice, převezme vyhrazený prostor a složí náklad od přepravce. Expozici postavíme, zajistíme napojení na technické sítě, finalizaci povrchových úprav, polepení reklamní grafikou a instalaci osvětlovacích prvků. Nás pracovník vám předá hotovou výstavní expozici připravenou pro vaši prezentaci.

Po skončení akce jsme připraveni expozici demontovat a odvézt.

Ukázky realizací

Chcete vidět, co jsme vyráběli? V referencích najdete více informací.