Naše služby

Nábytek na míru

Od roku 1992 děláme kvalitní nábytek na míru. Naši klienti řeší vybavení domácnosti - od kuchyňských linek a koupelnového nábytku, přes skříně a celé ložnice až po schodiště, zahradní nábytek nebo altánek na zahradu. Firemní klientele navrhujeme a zařizujeme interiéry i exteriéry restaurací, klubů, hotelů, prodejen nebo kanceláří.

Příprava projektu

Chcete zrekonstruovat, nebo nově zařídit prostory, ale nemáte ještě přesný návrh? Spolupracujeme s architekty i designéry s různou specializovací. Ti zpracují vizualizaci a společně vymyslíme nejlepší řešení.

Máte jasnou představu a hledáte výrobce? Společně s vaším architektem probereme projektovou dokumentaci a případně navrhneme úpravy. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme doporučit ideální materiály, specifikovat způsob zpracování i termín dokončení. Je pro nás důležité, aby celý projekt vyhovoval vašim vizuálním představám a splňoval nejvyšší nároky na praktičnost a kvalitu.

Zpracování

Začínáme detailní technickou dokumentací. Každý prvek bude specifikován na základě vaší projektové dokumentace a námi vytvořených technických výkresů.

Celá zakázka probíhá v našich výrobních prostorech. Máme k dispozici široké spektrum dřevoobráběcích strojů a zkušený pracovní tým. Díky tomu umíme pružně reagovat na případné zákaznické změny, sledujeme každý krok výroby, dohlížíme na kvalitu a jsme schopni garantovat termín dokončení celé zakázky.

Doprava

Jakmile je zakázka hotová, tak ji pro vás vyfotíme a pošleme k finálnímu schválení. Poté vše pečlivě zabalíme a připravíme k přepravě. Dopravu zařídíme v daný termín přímo na místo určení.

Máte vlastní dopravu? Dejte nám vědět termín nakládky a kontakt na dopravce, ať můžeme dořešit detaily. Náš areál je uzpůsoben i pro kamionovou dopravu a její nakládku.

Montáž

Náš montážní tým přijede k vám na místo a všechny prvky složí a namontuje. Chceme, abyste vy, jakožto náš klient, dostal komplexní řešení a převzali zakázku připravenou pro používání. Záleží nám na našich klientech a chceme si každou zakázku pamatovat. Proto si rádi i váš projekt vyfotíme do referencí. S našimi klienty zůstáváme v kontaktu a jsme hrdí na to, že se i po 24 letech můžeme těch úplně prvních zeptat, jestli jim jejich postel stále dobře slouží.

Ukázky realizací

Chcete vidět, co jsme vyráběli? V referencích najdete více informací.