zpět
VŠECHNY REFERENCE

HUAWEI, Mnichov, Německo

Koncem května 2015 jsme přes obchodního partnera HAIFA DESIGN dostali poptávku na výrobu stánku na veletrh solárního průmyslu INTERSOLAR 2015 pro značku HUAWEI. S tímto klientem máme dlouholeté zkušenosti. Každý stánek je atypický, často s obloukovými stěnami a pulty s kulatými rohy. Pravidelně náročný na zpracování, ale vizuálně vždy jeden z nejzajímavějších celého veletrhu.

V Mnichově měl klient vyhrazen prostor o velikosti 15x20 metrů. Naším úkolem bylo vyrobit všechny stěny, pulty i atypické konstrukce pro uchycení televizorů a grafiky.

Začínali jsme infopultem, malým barem s úložným prostorem v čele stánku. Levý bok ohraničovala samonosná stěna z bílého lamina a HPL do tvaru písmene S. Musela být mohutná a stabilní, protože na obou stranách bylo nutné přichytit televize.

Pravý přední roh tvořil koutek, opět do tvaru písmene S, s televizemi po obou stranách a čtyřmi stojany na techniku. Na to navazovala čtyři metry vysoká masivní půlkruhová stěna z bílého lamina a HPL se stolovým pultem po celé délce.

Vstup do VIP zóny lemovaly barové stoly okolo nosných sloupů. I tyto byly atypické, půlkruhové, obloukovitě zkosené. Ve VIP zóně jsme také vyráběli stropní podhledy s kulatými rohy a límcy na zapuštěná světla.